AGH
PL EN

Aktualności

Mgr inż. Agnieszka Skowron z Wydziału Zarządzania wyróżniona za zaangażowanie na rzecz studentów z niepełnosprawnościami

19 kwietnia 2016 r. w Centrum Energetyki AGH odbyła się ogólnopolska konferencja naukowo-dydaktyczna „Nowe technologie a niepełnosprawność”. Wydarzenie zainaugurowało IX Krakowskie Dni Integracji. W trakcie uroczystości zostały wręczone coroczne nagrody Integralia, jak również przyznano nagrody dla najbardziej zaangażowanych pracowników siedmiu krakowskich uczelni. Wyróżniono trzy osoby z Akademii Górniczo-Hutniczej:

- dr. inż. Szczepana Moskwę, Prodziekana Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i  Inżynierii Biomedycznej,
    - dr. Lucjana Bluszcza, kierownika Studiów Jezyków Obcych,
    - mgr inż. Agnieszkę Skowron z Wydziału Zarządzania.

Wyróżnieni pracownicy od wielu lat są zaangażowani w działania na rzecz wyrównania szans edukacyjnych studentów z niepełnosprawnościami.
Szczegółowe informacje na:

Serdecznie gratulujemy!

autor: Agnieszka Pohl data : 2016-04-21 14:50:19 numer komunikatu: 3409 data wygaśnięcia:2017-05-28

Dla kodowania ISO
 Panel AGH