AGH
PL EN

Aktualności

Daniel Sadzikowski - student I roku na Wydziale Zarządzania wśród najlepszych szachistów na świecie

Daniel Sadzikowski, student I roku na Wydziale Zarządzania reprezentował Polskę podczas Akademickich Mistrzostw Świata w szachach, zajmując wysokie ósme miejsce.
Akademickie Mistrzostwa Świata w szachach, organizowane przez Międzynarodową Federację Sportu Uniwersyteckiego, odbyły się w dniach 9-15 kwietnia 2016 r. w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Daniel Sadzikowski jest wicemistrzem świata do lat 16 oraz dwukrotnym drużynowym mistrzem Europy do lat 18.

Serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe informacje na  http://www.agh.edu.pl/info/article/studenci-agh-wsrod-najlepszych-szachistow-na-swiecie/

autor: Agnieszka Pohl data : 2016-04-25 13:33:17 numer komunikatu: 3410 data wygaśnięcia:2017-06-01

Dla kodowania ISO