Zaznacz stronę

Obsługa studiów podyplomowych

Cyberbezpieczeństwo i Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji

Agnieszka Pohl
e-mail: apohl@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-42-02

Facility Management – Zarządzanie inteligentnym budynkiem

Agnieszka Pohl
e-mail: apohl@zarz.agh.edu.pl
tel.(012) 617-42-02

Home Staging – Zarządzanie powierzchnią i aranżacja wnętrz

Agnieszka Bańdo
e-mail: abando@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-42-22

HR Business Partner

Małgorzata Rogozik
e-mail: mrogozik@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-27-95

Metody statystycznej analizy danych

Inżynieria Jakości Oprogramowania/Software Quality Engineering

Mediacje

Małgorzata Rogozik
e-mail: mrogozik@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-27-95

Menedżer jakości

Katarzyna Książko
e-mail: kksiazko@zarz.agh.edu.pl
tel.12 617 43 01, 603 580 161

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Agnieszka Bańdo
e-mail: abando@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-42-22

Przedsiębiorczość technologiczna

Dominik Kowal
e-mail: techstart@agh.edu.pl
tel.(12) 617 43 01, +48 603 580 161

Rachunkowość

Danuta Sonik
e-mail: dsonik@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-43-56, 603-580-342

Rachunkowość międzynarodowa/ International Accounting

Monika Zaleska-Ulatowska
e-mail: zrnt.rf@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-43-53

Rachunkowość zarządcza i controlling

Monika Zaleska-Ulatowska
e-mail: zrnt.rf@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-43-53

Zamówienia publiczne

Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie

Danuta Sonik
email: dsonik@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-43-56

Zarządzanie nieruchomościami

Agnieszka Bańdo
e-mail: abando@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-42-22

Zarządzanie personelem

Małgorzata Rogozik
e-mail:
tel.

Zarządzanie produkcją

Jacek Obrzud
email: jobrzud@zarz.agh.edu.pl
tel. 12 617 42 96, 604 173 465

Zarządzanie projektami

Aneta Ochońska
e-mail: zrnt.zp@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-39-92

Zarządzanie przedsiębiorstwem

Beata Stawowy
e-mail: bstawowy@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-42-80

Zarządzanie sprzedażą

Aneta Ochońska
e-mail: zrnt.zp@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-39-92

Zarządzanie systemami logistycznymi

Ewa Dusza
e-mail: zslog@zarz.agh.edu.pl
tel. (012) 617-43-66

Zarządzanie systemami bezpieczeństwa pożarowego oraz technicznego obiektów budowlanych

Anna Pietrzyk
e-mail: apietrzy@zarz.agh.edu.pl
tel. 12 617-43-59

Zarządzanie w Energetyce

Ewa Dusza
e-mail: edusza@zarz.agh.edu.pl
tel. 12 617-43-59