Administracja

Dyrektor administracyjny

mgr Maciej Jędrzejek

pokój 213
tel. 617-27-48

email mjedrzej@zarz.agh.edu.pl

Biuro administracyjne

ADMINISTRACJA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA AGH
(stan na 23.01.2023 r.)

BIURO DZIEKANA

Nazwisko i imię Nr telefonu Nr pokoju Adres mailowy
Kuszlik Agnieszka 12 617 36 08
885 978 916
203 akuszlik@agh.edu.pl
Madej Ewelina 12 617 42 25 214 emadej@agh.edu.pl
Pohl Agnieszka 12 617 42 02 202 apohl@agh.edu.pl

SEKCJA KSZTAŁCENIA I DYDAKTYKI

Kierownik Sekcji – Halina Początek

Nazwisko i imię Nr telefonu Nr pokoju Adres mailowy
Bańdo Agnieszka 12 617 42 22 2 abando@agh.edu.pl
Czerska Karina 12 617 31 62 6 czerska@agh.edu.pl
Gola Joanna 12 617 42 03 3 jgola@agh.edu.pl
Początek Halina 12 617 43 07 6 poczatek@agh.edu.pl
Porzucek Iwona 12 617 41 19 4 iporzucek@agh.edu.pl
Próchniewicz Edyta 12 617 43 46 4 eproch@agh.edu.pl
Skowron Agnieszka 12 617 43 02 3 migowyam@agh.edu.pl
Soja Angelika 12 617 43 59 2 asoja@agh.edu.pl
Wójs Marta 12 617 39 51 4 mwojs@agh.edu.pl
Zaleska-Ulatowska Monika 12 617 43 53 4 zaleskau@agh.edu.pl

SEKCJA NAUKI I ROZWOJU

Kierownik Sekcji – Justyna Wojna

Nazwisko i imię Nr telefonu Nr pokoju Adres mailowy
Dusza-Kozub Beata 12 617 27 95 102 bdusza@agh.edu.pl
Książko Katarzyna 12 617 43 01 5 kksiazko@agh.edu.pl
Ochońska Aneta 12 617 39 92 102 ochonska@agh.edu.pl
Praga Justyna 12 617 43 05 111 jpraga@agh.edu.pl
Szumlak Małgorzata 12 617 43 17 15 mszumlak@agh.edu.pl
Wojna Justyna 12 617 42 30 111 jwojna@agh.edu.pl
Wołek-Biernat Sylwia 12 617 43 17 15 wolekbiernat@agh.edu.pl

SEKCJA EKONOMICZNO – ORGANIZACYJNA

Kierownik Sekcji – Kamil Czajka

Nazwisko i imię Nr telefonu Nr pokoju Adres mailowy
Cierniak Marek 12 617 42 20 317 cierniak@agh.edu.pl
Czajka Kamil 885 970 209 203 kczajka@agh.edu.pl
Dusza Ewa 12 617 43 66 213 dusza@agh.edu.pl
Grabowski Robert 12 617 42 26 321 feniks@agh.edu.pl
Rogozik Małgorzata 12 617 40 09 224 rogozik@agh.edu.pl
Sonik Danuta 12 617 43 56 214 dsonik@agh.edu.pl
Starzec Adam 12 617 42 26 321 adamst@agh.edu.pl
Stawowy Beata 12 617 42 80 213 bstawowy@agh.edu.pl
Ochoński Dawid 12 617 30 16 4.12 dochonski@agh.edu.pl
Fortuna Aneta 12 617 40 10 portiernia  
Suder Izabella 12 617 40 10 portiernia  
Wołowczyk Małgorzata 12 617 40 10 portiernia  
Wąsikowska Elżbieta 12 617 40 10 portiernia