Administracja

Dyrektor administracyjny

mgr Maciej Jędrzejek

pokój 213
tel. 617-27-48

email mjedrzej@zarz.agh.edu.pl

Biuro administracyjne

 

ADMINISTRACJA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA AGH

(stan na 25.05.2021 r.)

BIURO DZIEKANA

Nazwisko i imię

Nr telefonu

Nr pokoju

Adres mailowy

Kuszlik Agnieszka

885 978 916

202, 6

akuszlik@zarz.agh.edu.pl

akuszlik@agh.edu.pl

Pohl Agnieszka

12 617 42 02

202

apohl@zarz.agh.edu.pl

SEKCJA KSZTAŁCENIA I DYDAKTYKI

Kierownik Sekcji – Halina Początek

Nazwisko i imię

Nr telefonu

Nr pokoju

Adres mailowy

Bańdo Agnieszka

12 617 42 22

2

abando@zarz.agh.edu.pl

Czerska Karina

12 617 31 62

6

kczerska@zarz.agh.edu.pl

Gola Joanna

12 617 42 03

3

jgola@zarz.agh.edu.pl

Lamtych Gabriela

urlop

Madej Ewelina

12 617 43 02

3

emadej@zarz.agh.edu.pl

Początek Halina

12 617 43 07

6

hmista@zarz.agh.edu.pl

Porzucek Iwona

12 617 41 19

4

iporzuce@zarz.agh.edu.pl

Próchniewicz Edyta

12 617 43 46

4

e.prochniewicz@zarz.agh.edu.pl

Skowron Agnieszka

urlop

Soja Angelika

12 617 43 59

2

asoja@zarz.agh.edu.pl

Wójs Marta

12 617 39 51

4

mwawszcz@zarz.agh.edu.pl

Zaleska-Ulatowska Monika

12 617 43 53

1

zaleska@zarz.agh.edu.pl

SEKCJA NAUKI I ROZWOJU

Kierownik Sekcji – Justyna Wojna

Nazwisko i imię

Nr telefonu

Nr pokoju

Adres mailowy

Dusza-Kozub Beata

12 617 27 95

102

bdusza@zarz.agh.edu.pl

Książko Katarzyna

12 617 43 01

5

kksiazko@zarz.agh.edu.pl

kksiazko@agh.edu.pl

Ochońska Aneta

12 617 39 92

102

aochonsk@zarz.agh.edu.pl

Praga Justyna

12 617 43 05

111

jpraga@zarz.agh.edu.pl

jpraga@agh.edu.pl

Szumlak Małgorzata

12 617 43 17

15

mkrzysci@zarz.agh.edu.pl

Wojna Justyna

12 617 42 30

111

jwojna@zarz.agh.edu.pl

jwojna@agh.edu.pl

Wołek-Biernat Sylwia

12 617 43 17

15

swolek@zarz.aghedu.pl

Zawadzka Elżbieta

12 617 43 17

15

ezawadzk@zarz.agh.edu.pl

SEKCJA EKONOMICZNO – ORGANIZACYJNA

Kierownik Sekcji – Kamil Czajka

Nazwisko i imię

Nr telefonu

Nr pokoju

Adres mailowy

Cierniak Marek

12 617 42 20

317

mciernia@zarz.agh.edu.pl

Czajka Kamil

885 970 209

203

kczajka@zarz.agh.edu.pl

kczajka@agh.edu.pl

Dusza Ewa

12 617 43 66

213

edusza@zarz.agh.edu.pl

Grabowski Robert

12 617 42 26

321

rgrabows@zarz.agh.edu.pl

Rogozik Małgorzata

12 617 40 09

316

mrogozik@zarz.agh.edu.pl

Sonik Danuta

12 617 43 56

203

dsonik@zarz.agh.edu.pl

Starzec Adam

12 617 42 26

321

astarzec@zarz.agh.edu.pl

Stawowy Beata

12 617 42 80

213

bstawowy@zarz.agh.edu.pl

Fortuna Aneta

12 617 40 10

portiernia

 

Suder Izabella

12 617 40 10

portiernia

 

Wołowczyk Małgorzata

12 617 40 10

portiernia

 

Wąsikowska Elżbieta

12 617 40 10

portiernia