Zaznacz stronę

Administracja

Dyrektor administracyjny

mgr Maciej Jędrzejek

pokój 213
tel. 617-27-48

Biuro administracyjne

mgr inż. Ewa Dusza
Starszy specjalista ds. finansowych
edusza@zarz.agh.edu.pl
pokój 213
tel. 617 43-66

Danuta Sonik
Specjalista ds. administracyjnych
dsonik@zarz.agh.edu.pl
pokój 203
tel. 617-43-56

mgr Agnieszka Pohl
Specjalista ds. administracyjnych
apohl@zarz.agh.edu.pl
pokój 202
tel. 617-42-02

mgr Gabriela Ślizień-Momora
Specjalista ds. administracyjnych
gmomora@zarz.agh.edu.pl
pokój 203
tel. 617-43-05

mgr inż. Krzysztof Próchniewicz
Główny specjalista ds. administracyjnych
kprochni@zarz.agh.edu.pl
pokój 316
tel. 617-40-09

mgr inż Beata Stawowy
Główny specjalista ds. administracyjnych
bstawowy@zarz.agh.edu.pl
pokój 213
tel. 617-42-80

Sprawy studenckie

mgr Iwona Porzucek
Starszy specjalista ds. dydaktyki
iporzuce@zarz.agh.edu.pl
pokój 4
tel. 617-41-19

Agnieszka Kuszlik
Specjalista ds. dydaktyki
akuszlik@zarz.agh.edu.pl
pokój 6
tel. 617-43-07

mgr inż. Monika Zaleska-Ulatowska
Starszy specjalista ds. dydaktyki
zaleska@zarz.agh.edu.pl
pokój 6
tel. 617-43-53

mgr inż. Agnieszka Skowron
Specjalista ds. administracyjnych
askowron@zarz.agh.edu.pl
pokój 3
tel. 617-43-02

mgr Edyta Próchniewicz
Specjalista ds. dydaktyki
e.prochniewicz@zarz.agh.edu.pl
pokój 4
tel. 617-43-46

mgr Halina Początek
Starszy specjalista ds. dydaktyki
hmista@zarz.agh.edu.pl
pokój 6
tel. 617-42-94

mgr Katarzyna Książko
Starszy specjalista ds. administracyjnych
kksiazko@zarz.agh.edu.pl
pokój 5
tel. 617-43-01

mgr inż. Agnieszka Bańdo
Specjalista ds. administracyjnych
abando@zarz.agh.edu.pl
pokój 2
tel. 617-42-22

mgr Marta Wójs
Starszy referent administracyjny
mwawszcz@zarz.agh.edu.pl
pokój 4
tel. 617-39-51

Beata Kołos
Specjalista ds. administracyjnych
bkolos@zarz.agh.edu.pl
pokój 6
tel. 617-31-62

mgr Gabiela Lamtych
Starszy referent administracyjny
glamtych@zarz.agh.edu.pl
pokój 3
tel. 617-43-02

mgr inż Anna Pietrzyk
Starszy specjalista ds. administracyjny
apietrzy@zarz.agh.edu.pl
pokój 2
tel. 617-43-59

Sekretariat katedr

mgr inż. Aneta Ochońska
Starszy specjalista ds. administracyjnych
aochonsk@zarz.agh.edu.pl
pokój 102
tel. 617-39-92

mgr Małgorzata Rogozik
Starszy specjalista ds. administracyjnych
mrogozik@zarz.agh.edu.pl
pokój 102
tel. 617-27-95

Informatycy

mgr inż. Marek Cierniak
Administrator sieci
mciernia@zarz.agh.edu.pl
pokój 317
tel. 617-42-20

lic. Marek Suder
Starszy specjalista ds. informatyki
suder@zarz.agh.edu.pl
pokój 316
tel. 617-42-87

mgr inż. Robert Grabowski
Specjalista ds. informatyki
rgrabows@zarz.agh.edu.pl
pokój 321
tel. 617-42-26

mgr inż. Adam Starzec
Starszy specjalista ds. informatyki
astarzec@zarz.agh.edu.pl
pokój 321
tel. 617-42-26

Biblioteka wydziałowa

mgr Małgorzata Szumlak
Bibliotekarz
akrzysci@zarz.agh.edu.pl
pokój 15
tel. 617-43-17

mgr Sylwia Wołek-Biernat
Kustosz-kierownik biblioteki
swolek@zarz.agh.edu.pl
pokój 15
tel. 617-43-17

mgr inż. Elżbieta Zawadzka
Starszy specjalista ds. dydaktyki
ezawadzk@zarz.agh.edu.pl
pokój 15
te. 617-43-17

Pozostałe stanowiska

Ewa Borysiak
Pracownik gospodarczy
portiernia
tel. 617-40-10

Barbara Huchla
Pracownik gospodarczy
portiernia
tel. 617-40-10

Małgorzata Wołowczyk
Pracownik gospodarczy
portiernia
tel. 617-40-10